Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.

*LEA MÁ NARODENINY*

Milá Lea,
všetko najlepšie k narodeninám želajú Chavy a nadin!Když má Pansy starosti

 

Když má Pansy starosti

Pansy Parkinsonová byla v kouzelnickém světě někdo. Vlivní rodiče, čistá krev a hlavně to nejpodstatnější pronikavý intelekt. Sice ho používala hlavně k intrikám, ale rozhodně se na něj mohla kdykoli spolehnout.  Minimálně do dnes určitě.

Bolest hlavy jí znemožňovala nejrutinnější úkony. Připadala si, jako by jí hlavou brouzdal osamocený koráb na rozbouřeném moři. Pomalu líně se kolébal od jednoho spánku k druhému.

Jenže ani takováto nepříjemnost jí nedovolila opustit dekorum. Způsobně uvelebená v křesle rozdávala tiché pokyny svým svěřenkyním. Jako samozvaná vládkyně dívčího osazenstva zmijozelské koleje, musela pevně držet opratě, aby si nějaká hloupá mladá husička netroufla byť jen pohlížet na její trůn.

Opatrně naklonila hlavu na stranu v předstíraném zájmu. Dovolila si přivřít oči, proti ostrému světlu svíček.

Dnešní odpoledne se neskutečně táhlo a ona tolik toužila po odpočinku.

 

Urovnala si černé vlasy do úhledného účesu, žádné vrkoče ala Grangerová. Hezky hladce leskle. Světlo pochodní z chodby, kterou kráčela do velké síně, házelo na havraní záplavě zajímavé odlesky. Připadala si jako královna hradu. Minimálně sklepní části.

V naleštěném brnění si upravila makeup. Dnes musí uspět.

Ladné pohození nožkou, odhalilo rafinovaně nastavený podvazek. Půlka stolovníků jí klečelo u nohou už po jejím elegantním příchodu a to se ani tolik nesnažila. Druhá část právě klesla na kolena. Jenže ten, na kterého byla past nalíčena, ji ignoroval. Pohrdavě nakrčila nosík a odstrčila ruku snažící se jí dostat na koleno.

Vztekle přecházela po pokoji, kde vymýšlela nové strategie na dobytí zatvrzelého mužského srdce. Ze zuřivé činnosti ji vyrušilo až zaklepání na dveře, oznamující příchod dlouholeté přítelkyně.

„Poslední dobou nejsi ve své kůži,“ prohlížela si návštěva dokonalou manikúru. „Prozradíš mi, co tě rozrušilo?“

 

Odpověď na otázku naleznete v následujícím videu…

 

12.06.2011 10:49:02
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one