Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6181"
Ha romantika se nekoná. Jako bych snad mohla čekat něco jiného. Pchéé. Známe autorky že ano. Mno řeknuti, Molly se musela hodně držet. Divim se, že ho nespolkla i s botama, nepřežvejkla a nehodila slepicím. Zasloužil by si to. Nejdřív jsem se vážně lekla, že trefil Ginny a ta přijde o mimčo. To by byla hodně velká rána pro všechny. Myslím, že to by nerozdýchal asi nikdo.
Myslím, že jsi Ronovi hodně skrátila vedení, že mu docela rychle došlo, kde byla Hermiona. Naštěstí si už nedopočítal, kam ta noční procházka vedla ;-) Taky bych řekla, že má Ron víc štěstí než rozumu. Ten patron ho zachránil v pravý čas. A já jsem zvědavá, kudy tudy nás povedeš dál ;-) Moc děkuji za pěkný příděl kapitol. Zas mám tak na den dva utlumený absťák - neboj otravovat budu stejně ;-) Děkuji děkuji. Moc se ti to povedlo. Ps.: pozdravuj múzu
15.08.2021 00:20:58
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one