Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.
Zdravím všechny vytrvalé,

jelikož se na nové povídce ze světa Harryho Pottera stále pracuje, vylovila jsem jednu starou ošuntělou povídečku, co jsem měla ukrytou pro své soukromé potěšení. Dovoluji si Vám ji nabídnout jako malý zákusek před hlavním chodem a doufám, že dostatečně navnadí a přiláká na naše stránky ;-)

Postavy: LM/AU
Betace: částečně elu
Konzultace: Nadin
Kapitol: ? (jak to nasekám :D)
*************************************************************

 
Další z nablýskaných snobských večírků, další okázalá slavnost, ukázka dokonalosti a přepychu. Camila upila z křišťálové sklenky a zoufale hledala svého nepolapitelného manžela. Podle svatebního slibu by si měli být oporou v dobách dobrých i zlých. Kde se tedy toulá, když jí má stát po boku a rozptylovat chmury z tváře.
Zahlédla houf rozdováděných dívenek a pohledem neomylně putovala do jeho středu. Dle předpokladu právě tady objevila cíl svých myšlenek. Právě cosi šeptal černovlásce s bujným poprsím ukrytým v rafinovaných purpurových šatech, která se k němu přespříliš tiskla. Dokonale mu odhalovala své přednosti a zřejmě ji to těšilo. Jeho určitě taky.
Koketně se zasmála a rukou mu spočinula na kabátci?
Camila věděla, že je jejím výhradním právem přitáhnout si nezbedného muže k sobě. Cítit vztek, žárlivost nebo jinou emoci, ale ona pouze netečně stočila zrak jinam. Zbytečně by plýtvala silami. Jeho změnit nedokáže.
Zamrkala dlouhými řasami, aby zahnala osamělou slzu, která jí uvízla v koutku oka. Dnes netoužila po lesku a zábavě v podobě hloupých tlachů. Její muž zastane dokonale povinnosti hostitele za ně za oba.
V tichosti se vytratila do svých komnat, hledat oázu klidu. Pohladila sovu a nasypala jí pár pamlsků do misky. Rozdělala jednoduše zdobenou sponu a nechala vlasy sklouznout po zádech a volně odpočívat.
 
Lucius si vychutnával obdiv svých hostů a ani ve snu ho nenapadlo, že by se v jeho domě mohla nacházet osoba, která se nebaví. O to se přeci postaral, pár místností určených jen pro páry hledající soukromí, příjemná hudba, vybraná společnost. Přesně věděl, po čem touží bohatí a mocní.
Labužnicky si prohlížel mladé slečny, které se kolem něj rojily. Třepotaly se samou dychtivostí pobýt v jeho přítomnosti a učinit ho šťastným. Peníze, moc i zajímavě pokroucená minulost z něj dělali neodolatelnou kořist pro tyhle křehotinky.
Nepamatoval si jména, skoro ani tváře, svých ložnicových návštěvnic. Střídal je tak rychle, že takřka splývaly v jednu. Proč netrhat ze stromu požitků, když vše po čem jen zatouží, je nadosah?
Rozhodoval se, které dá dnes v noci přednost. Nejspíš si zvolí tmavovlásku po svém boku. Už dobrou čtvrt hodinku mu rukou nenápadně rejdí po zádech a občas si troufne i o něco níž. Její odvaha by si zasloužila odměnu.
Přitáhl si ji blíže a do ucha zašeptal čas i místo. Ochotně souhlasila a skoro slyšel, jak vrní blahem. Naivně si nejspíš myslí, že vyšoupne současnou paní Malfoyovou a uvelebí se na jejím místě. Možná dočasně v posteli.
Lucius věděl, že rozvod je v kouzelnickém světě složitá a zdlouhavá záležitost – prakticky nemožná. Navíc by byl hlupák, kdyby chtěl měnit Camilu za nějakou hloupou husičku. Camila se na paní Malfoy Manor hodila mnohem víc. Po Narcisině zoufalé smrti při uvěznění jejich syna dlouho hledal, kdo by mu ženu nahradil. Být sám vysoko na společenském žebříčku, kazí reputaci. Když potkal lady Sweetness, zamiloval se na první pohled a musel uznat, že lepší manželku by najít nedokázal. Dokonale se svou nenucenou elegancí a nevtíravou noblesou nahradila zesnulou paní domů. Dokonce i čerstvě propuštěného Draca si lehce získala a ten ji respektoval.
Přesto Luciuse zatvrzelá bigamie brzy omrzela a on se opět rozhodl stát středem pozornosti kouzelnické smetánky a hlavně dobyvatelem dívčích ložnic.
26.08.2016 22:07:30
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one