Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.
Původně jsem si myslela, že stihnu další díl na Štědrý den. Nezvládla jsem to ani ten po tom. Ještě štěstí, že jsem nic neslibovala :-D
Každopádně mě nic netlačilo, když i komentáře nijak valně nepřibývaly ;-)

Speciální poděkování patří Nadin, Michelle a Catherine.
 
Den před kocovinou

Hermiona si právě objednávala další sklenici máslového ležáku a přemýšlela, kolik jich ještě zvládne, než se v blažené nevědomosti sesune k podlaze. Nejspíš by bylo vhodné trochu ubrat na tempu. Seděla s Ginny u jednoho malého stolku v zadní části hospody U třech košťat. Značně posilněny alkoholem se pokoušely prohrabat papíry rozházenými po stole. Původní plán byl sice trochu jiný, ale nijak zvlášť je netrápilo, že se zvrtl v prostoduchou zábavu plnou nekontrolovatelných výbuchů smíchu.
Hermiona nedokázala momentálně určit, jestli se tolik smějí příběhům, které čtou nebo za to může velká část promile v jejich žilách. Ať tak nebo tak nezáleželo na tom. Utřela si slzy smíchu a vytáhla další list.
 
Teraz ťa potrápim ja, ty zvodkyňa!
Pomaly rozopínal jeden po druhom.
Čierny kabátec skončil na zemi.
Pokračoval košeľou. Nenáhlivo hladil gombíky prstami, zámerne odďaľoval fyzický kontakt.
Biela látka začala odhaľovať nahú kožu s tmavými chĺpkami.
Usmieval sa na ňu.
Keď si položil ruky na kožený opasok, na chvíľu sa od nej pootočil, poodopínal gombíky aj na rázporku nohavíc a odhalil jej až vyzývavý pohľad na tmavú látku hodvábnych boxeriek.
Nedávno bol v Paríži nkúpiť  prísady do elixírov a jednoducho neodolal volaniu tohto hriešneho kúsku oblečenia. Kúpil si ich hneď pol tucta. Za ten príjemný pocit, ktorý zažíval pri každom kroku, stála aj ich rozhodne premrštená cena. (*)


 
Tohle bylo vážně moc i na její omámenou hlavu. Zachichotala se a raději se rozhodla přečíst si něco trochu víc vhodného. Určitě by jí kombinace právě vypitého ležáku a několika vhodně zvolených slov připravila zajímavé sny, ale pro ty sem nepřišla.
„Počkej! Neschovávej to,“ vytrhla jí Ginny se smíchem inkriminovaný příběh z ruky.
Přečetla si pár slov a raději ho sama zastrčila dospod hromady. Divokým snům se rozhodně nebránila, jen si v hlavní roli ráda představovala někoho docela jiného.
„Takhle se nikam nedohrabeme. Chtěly jsme přece vymyslet něco vlastního. Víc realistického,“ Ginny musela mluvit hodně pomalu, protože jazyk jí pomalu odmítal spolupráci. „Ty napíšeš příběh mě a já tobě!“ rozhodla najednou a tvářila se při tom, že jí tu myšlenku vnuklo nebe samo.
Spíš záchvaty geniality navodila další prázdná sklenice na stole, ale na to nikdo nehodlal poukazovat.
„Tak to ne!“ Vyhrkla Hermiona rychle a přitom si nadávala za neuváženě rychlý pohyb, který jí na okamžik rozmazal vidění. „Znám tě. Napsala bys mi něco příšerného.“
Ginny si jí nevšímala. Vytáhla čistý papír, olízla konec brka a začala prskat. Neuvědomila si, že oproti mudlovskýcm filmům, které viděla na návštěvě u Grangerových, právě nepoužívá tužku ale skutečný inkoust.
 
„Jestli toužíte po pokračování, sundejte si halenku,“ jemně dýchl na místo vlhké od polibků.
Poslušně si rozechvělými prsty rozepnula drobné perleťové knoflíčky a jemnou látku nechala sklouznout bez povšimnutí k zemi. Severusovy ruce okamžitě uvěznily drobná prsa krytá krajkovou podprsenkou. Palci třel malé hrbolky bradavek, dokud se proti látce nevztyčily. (-)
 
„Věděla jsem to, ty zvrhlíku!“ Hermiona nakoukla kamarádce pod ruku a zhrozila se, co tam všechno viděla.
Povídku jí vytrhla a ukryla co nejdál z dosahu. Možná ji jednou dopíšou.
„Tak jak to chceš udělat?“ sáhla její společnice po své znovu plné sklence a pohodlně, jak jen to dřevěná lavice umožňovala, se opřela.
„Chci, aby to bylo uvěřitelné. Mohla bych ho třeba před něčím zachránit. Třeba před…“ Hermiona se odhodlala pustit uzdu své fantazii.
Začala z ní dolovat ty nejtajnější představy, které se tam začaly tvořit po prvních přečtených povídkách. Nedokázala se ubránit obyčejnému, co by kdyby.
„Opilstvím?“ zasmála se Ginny vlastnímu vtipu a zručně do sebe obrátila zbytek tekutiny ze své sklenice.
Zítra ji kocovina rozhodně nemine, ale kdo by právě teď myslel na zítřek.
„To můžu tak akorát tebe,“ vytrhla jí Hermiona lahev, aby si nemohla dolít další rundu.
„Je po válce!“ Ginny se na Hermionu zamračila a zdůraznila každé slovo. „Jediné vážné zranění, které se mu momentálně může stát je, že mu spadne nějaká objemná knížka na hlavu. Případně bys ho mohla ještě uchránit před ukousáním nudou.“
„Romantiku.“
„Romantiku najdeš tady,“ zamávala Ginny několika popsanými papíry, „Skutečný život je někde úplně jinde.“
„Já vím, ale kdyby se osudu trochu pomohlo…“ Hermiona nechala větu vyznít do ztracena.
Sama svým slovům příliš nevěřila, ale třeba když o nich přesvědčí někoho jiného…  Asi za to mohl ten alkohol, že jí podobné myšlenky vůbec napadaly.
„Dobrá zkusme to,“ navrhla náhle Ginny.
Její rozverná nálada neznala mezí. A když se Hermiona sama nabídla, byl by hřích to nevyužít. Vždycky ta moudrá, moralistická, upnutá, vševědoucí Hermiona náhle ukázala i jinou stránku své osobnosti.
„Popostrčíme náhodu správným směrem a uvidíme, co se stane.“ To vážně stálo za prozkoumání.Jak to bylo dál?
Jelikož jste mi minule moc nepomohli, tentokrát to neulehčím já Vám. Možnosti si vymyslíte sami.
 
1)Co se rozhodnou děvčata vyzkoušet?
2)Na kom se to rozhodnou vyzkoušet?
3)Jaký budou mít úspěch?
4)Vaše další nápadyOdkazy na vypůjčené povídky:

(*) - http://nadin.wgz.cz/rubriky/jednorazovky-nadin/co-mu-zlepsi-naladu
(-) – úryvek ze zatím nezveřejněné povídky

 
26.12.2016 22:38:00
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one