Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.
Přináším Vám poslední střípek z povídky V nemoci i ve zdraví.
Trochu jsem ho vzala z jiného úhlu. Snad to nebude mc vadit.

Jedná se opravdu jen o střípek. Na omluvu dodávám, že Vám chystám další nový příběh ;-)
 
Henri
Kostelní zvon odbíjel právě druhou hodinu ranní. Byl to tichý vzdálený zvuk, který jen některým jedincům připomínal, jak zoufale rychle ubíhá čas.
Henri se posadil v posteli trochu pohodlněji. Zadíval se na svou společnici a přemýšlel o posledních dnech. Možná nastal čas posunout se dál. Amada byla vynikající žena, ale i ten nejlepší koláč se jednou přejí. Nejspíš jí to zničí. Oba ale od začátku věděli, že to jednou skončí.
 
Alfred
„Zajímalo by mě, zda je tu vůbec někdo kompetentní!“ uječený hlas kompletní dámy se rozléhal nemocniční chodbou jako siréna. Skákaly kolem ní čtyři sestry, dva zřízenci a několik mediků. Zřejmě jí to stále nepřipadalo dost.
„Vy okamžitě mi přiveďte primáře,“ ukázala na drobnou černovlásku prstem s rudě nalakovaným nehtem.
„To nebude třeba,“ Alfred uchopil ženu za stále napřaženou ruku a galantně ji políbil. Dokázal si poradit s kdejakou fúrií s nonšalancí sobě vlastní. Stačilo pár slov, několik odborných termínu a otočila o sto osmdesát stupňů. Najednou se rozplývala blahem nad zdejším personálem. Nechal jí přidělit pokoj a odpovídající péči. Potřebovala jen, cítit, že se kolem ní točí svět.
„Nezajdeme na kávu?“ zeptal se nakonec dívky, která od ženy schytala první vlnu nadávek.
Trochu mu připomínala Hermionu. Nejspíš tím svým drzým úsměvem, když se do něj zavěsila.
 
Harry
Harry složil noviny na stůl a zadíval se prázdným pohledem před sebe. V den, kdy se rozhodl požádat matku svého dítěte o ruku, se mu převrátil život vzhůru nohama. Noviny jeho příběh pěkně překroutili a udělali z něj donchuána osamělých dívek. Zpochybnili všechny výpravy, které v zájmu kouzelnického světa vykonal. Dokonce se ozvalo několik dalších žen, které tvrdily, že je chodí pravidelně navštěvovat. Žádnou z nich neznal.
Lidé si na něj na ulicích ukazovali prstem, ale už k tomu nepřidávali obdivné pohledy.
Najednou se ocitl mezi těmi, co platí za osudové chyby. Už nikdy nebude zbrkle odsuzovat činy ostatních. Svět přestal být černobílý.
 
Ginny
Velký těžký kufr jí přistál na palci levé nohy. Rázně ho odstrčila a protřela si poraněné místo. Když odjížděla, určitě měla daleko menší zavazadlo.
Ginevra Weaslleyová se rozhlédla po Londýnském nástupišti: Konečně doma! Strávila několik dlouhých měsíců cestování, aby si urovnala myšlenky. Nakonec se rozhodla vrátit a začít od začátku.
19.06.2016 19:53:47
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one