.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
postel 2.jpg
Původně tu mělo být něco úplně jiného, ale jelikož jsem se rozhodla kout pikle, dostanete toto :-D

Jen drobné varování pro jemnější povahy. Soraki tvrdí, že mě za tuhle kapču asi ublížíte, tak kdo má slabší nervy, raději nečíst :-D

Za betování patří mé díky Soraki.

 

Hořkost rána po té

 

Severus překvapen sám sebou mírně zvedl hlavu, čímž přerušil spojení jejich rtů. Pro získání potřebného času na rozchození mozkových buněk, nabral dlouhým nádechem vzduch do plic. Opravdu tu stál, držel Angelu v pase a líbal na měkká poddajná ústa?

Sjel hodnotícím pohledem drobné tělo ve svém náručí, až se dostal zpět k přitažlivým rtům, nateklým od právě ukončeného polibku. Zdálo se víc než lákavé okusit, co ještě mu může jeho kolegyně nabídnout. Nezdráhal se dlouho.

Zajel prsty do hustých vlasů a uvolnil sponu, která je spínala. Černý vodopád ho příjemně zalechtal na paži.

Proč si nikdy nevšiml, jak jsou její vlasy dlouhé?

 

Angela omámeně otevřela oči, až teď si uvědomila, že je měla zavřené. Rozostřeně sledovala zadumaný Severusův pohled, který jí klouzal po těle a přivozoval mrazení podél páteře, jako by ji hladil párem motýlích křídel.

Čekala, jestli ji znovu políbí nebo pošle pryč. Čas si poklidně plynul a jí už jen oční kontakt přestával stačit.

Tohle není dobrý nápad. Blesklo jí hlavou, než si ho přitáhla blíž a sama si ukořistila další polibek. Skousla mu dolní ret a postižené místo pohladila jazykem. Nebránil se, naopak začal spolupracovat. Chutnal po čerstvé mátě, když dráždivě laskal každý kout jejích úst. Vyšla mu vstříc, vtáhla jeho mrštný jazyk hlouběji, aby ho s hříšným náznakem tím svým celý pohladila. Jejich polibek se tak podobal odvěkému tanci milenců, což nutilo jejich těla se o sebe třít v naléhavé touze uvést pouhý náznak ve skutečnost.

Rukama mu drobnými kroužky masírovala napnutý krk, dokud nezačal od příjemných pocitů tiše vrčet.

Opřela se o něj celou vahou a vůbec se nebránila, když ji zvedl do náruče a odnesl. Ve chvíli, kdy ji pokládal na ustlanou postel, se rychlým pohledem do jeho očí ubezpečila, že oba potřebují totéž a právě v teď. Sedl si jí k nohám a sundával jí boty jednu podruhé. Hladil a laskal kotníky, lýtka i kolena, jako by právě objevil nejvzácnější rostlinu, která se musí neustále opatrovat a ošetřovat. Pro dnešní noc z ní udělal královnu.

Tváře jí zrůžověly nad jeho vnímavým chováním.

Vytáhla se k němu do sedu, aby si navzájem mohli rozepnout hábity. Ignorovala roztřesené prsty, veškerou pozornost věnovala muži, který ji pomalu svlékal.

Hlavou běhaly myšlenky, jestli to nemá zastavit ještě v zárodku, dokud je čas, jenže když pohladil nahou kůži jejího břicha, když zlíbal odhalené rameno, když putoval rty ke krku, ztratila veškeré zábrany.

Toužila dostat víc, každý centimetr jejího těla mu v tomto okamžiku patřil, každý milimetr prahl po spojení s ním. Jako kočka, co si vychutnává škrábání v kožichu, začínala vrnět pod příjemným mazlením. Podařilo se jí zdolat nepřeberné množství knoflíčků na jeho upnutém oděvu a na oslavu tohoto malého vítězství si dovolila se pár okamžiků kochat postavou muže ve svém náručí. Pohladila světlou až skoro našedlou kůži. Překvapila ji pod prsty hebkost, jakoby se dotýkala sametu.

Oběma ruka na jeho tvářích ho zadržela v mapování svého těla. Vrhala upřený pohled do jeho tmavých omamných očí. Opájela se tím, co v nich vidí; odraz svých vlastních pocitů, vlnu nezadržitelné touhy. V tom jako vnuknutí pochopila, že muži, jemuž se i v takovou chvíli  v očích tajně odráží pečlivě skrývaná bolest, musí mu oplatit každičký dotek, který jí věnoval, musí ho přivést na samý okraj příčetnosti, aby pak oba společně podlehli vášni, musí mu pro dnešní noc být vším.

Při dlouhém hlubokém polibku, si klekla na kolena a přebrala iniciativu. Doslova z něj strhala rozepnutý kabát i košili. Obkročmo se usadila na jeho klíně a hladovými ústy, které polaskaly každou jizvičku na jeho hrudi, ho přinutila dýchat stejně rychle a hluboce, jako předtím on ji. Kalhoty nebyly pro žádného z nich složitou překážkou, tudíž se velmi rychle ocitli nazí a propleteni ve vzájemném objetí. Třeli se obnaženou kůží jeden o druhého, jako by se nedokázali nabažit pocitů, které v nich ten druhý vyvolával.

Severus ztratil kontrolu spolu se svým oblečením, veškerá pravidla a předsevzetí hodil za hlavu. Vychutnával si tu drobnou ženu, která dokázala vyřadit jeho mozek z provozu. Nořil se hluboko do jejího vábivého těla, až oba zapomněli na okolní svět. Sladil s ní rychlost a vychutnával si tlumené steny vycházející z jejího - nebo možná jeho - hrdla, nedokázal to rozeznat. Podobné pocity dřív v sexu nepoznal, jakoby se na svět díval z výšky, všechny starosti se zdály nicotné. Jediným středobodem se stala jeho společnice, její vlnící se boky, prsty rozpalující kůži, ústa beroucí mu dech.

Nikdy dřív nedosáhl tak silného orgasmu jako právě teď, kdy spolu překročili hranici a prolétli se zářící oblohou.

 

Severus se už dávno odnaučil spát celou noc, proto ho ani teď nepřekvapilo, když uprostřed noci hleděl do stropu a přemýšlel.

Jeho společnice opět změnila polohu - už pochopil, proč potřebuje tak velkou postel. Během spánku snad vystřídala tolik pozic, jako on za celý svůj dosavadní život. Jednou ležela stočená do klubíčka, podruhé natažená na břiše někde u jeho nohou a právě teď mu hlavou spočívala někde pod pupíkem a horkým dechem mu přes tenkou přikrývku rozechvívala klín. Lehce se zavrtěl, ještě chvilku a bude nucen ji vzbudit a zopakovat si jejich radovánky - což nebyl až tak zlý nápad, ale neuskutečnil ho.

 

Ráno se rozespale hlásilo o slovo, když Severus opět pozoroval spící ženu ve své posteli a uvažoval, čím mu tolik učarovala. Jejich společná noc mu vzala vítr z plachet. Hodlal ji poslat k šípku hned, jak se mu podvolí, stejně jako u jejich předchůdkyň, jenže tahle malá divoženka mu v noci předvedla, co to je, když se v sexu jen nebere. Plně se mu odevzdala a navíc mu poskytla maximální možnou rozkoš. Byla tak něžná a pozorná jako žádná před ní a byl skoro přesvědčen, že i po ní. Sledoval krátký pramínek vlasů, který jí ležel na tváři, přejel po něm zasněně prsty. Vůbec ji neznal a přeci si lehce dovedl představit, že tu s ní bude ležet věčně; až se sám zalekl svých myšlenek.

 

Angela se probudila do krásného rána, které ji svými paprsky šimralo na krku. Slastně se protáhla, až rukou zavadila o něco do její postele nepatřícího.  Zmateně zamrkala, když se zahleděla do tmavých hloubek černých očí.

 „Lituješ toho?" ptal se Severus sám překvapen, jak moc mu na odpovědi záleží.

„Hmm," zabručela Angela, aniž by vůbec otázku vpustila do ještě spícího mozku - ráno měla dlouhý rozjížděcí čas, než začala plně fungovat.

„Já… já musím vyvenčit Matyldu," zívla, ale zarazila se, když jí pomalu došel význam jeho předešlých slov a na co vlastně odpovídá. „Ne!" vyhrkla spěšně, ale už pozdě.

Severus se od dní odtáhl, aby dosáhl na oblečení.

„Severusi, počkej!" vyskočila z postele zabalená do prostěradla a snažila se ho zastavit v oblékání.

„Winky!" zavolal Severus na místo reakce na její snažení.

„Pán si přeje?"  Vedle Angely, která leknutím nadskočila, díky čemuž holení vrazila do rohu postele, se objevila malá skřítka s červeným nosem.

„Přenes paní profesorku do jejích pokojů," Severus se po vyslovení svého přání na Angelu ani nepodíval. Dotkla se jeho ramene, aby získala jeho pozornost, přestože jí docházela slova omluv, a vrhla k němu uplakaný pohled. Takhle si jejich společné ráno nepředstavovala. Kdyby jí jen dopřál trochu víc času nebo aspoň ji vyslechl.

„Povlečení mi můžete poslat později." Strčil jí do náruče její oblečení, které stihl přivolat hůlkou.

 

Když Angela za pomoci skřítky vylezla z krbu, vztekle mrskla svým nákladem na postel, až se Matylda raději klidila z jejího dosahu. Pokazila vše, na co sáhla.

Bolest, která se mihla v Severusových očí se jí zakousla do srdce a nedala jí pokoj. Odevzdaně dopadla do peřin a začala plakat, nad sebou, nad ním, nad celým svým životem.

 

19.05.2013 20:39:19
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one