.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Jelikož jste byly hodné a hezky komentovaly, pokusila jsem se splnit všechny vaše požadavky. Pravda v jednu chvíli už jsem chtěla nechat Ginny spadnout něco na hlavu, aby jste se dočkaly zkomolenin. Nakonec zůstala bez újmy na zdraví - zatím. Poděkujete Nadin, která zasáhla v pravou chvíli a nasměrovala tok mých myšlenek správným směrem, což znamená, že je spoluviník ;-)

Ještě malé upozornění další spoluviník je Vendi, která se ujala jak této tak oprav všech případných dalších kapitol.

Doufám, že tam všechny najdete to, co jste si přály. Dokonce se mi neúmyslně povedlo splnit sun přání o delší kapitolku, sice o kapičku ale přeci.

Je to vaše milé dámy a pokud budete takhle hezky reagovat budu i já rychleji psát. Navíc jako poděkování jsem vám našla tematický obrázek ;-)

vyprask_nasili_prdel_denik-380.jpg

Ginny se po večeři vyplížila ze společenské místnosti, aby mohla propašovat svůj dnešní dopis do učebny lektvarů. Měla dvě možnosti, kudy se vydat. Kratší cestou, ale za to plnou zvědavých portrétů anebo bludištěm spojovacích chodeb. Dlouho se nerozmýšlela, přikrčila se za první brnění v hale, nechala projít pár potulujících se studentů a pak honem za roh proklouznout pod obrazem zamrzlých vodopádů.

V učebně opět panoval přívětivý klid. Zaposlouchala se do zvuků noci, až ji málem ukolébaly. Provokativně obálku s dopisem opřela o kalamář přímo na katedře - připadala si hříšně drzá.

 

Pane profesore,

 

nejprve Vám chci poděkovat za lektvar, opravdu mi pomohl. Nečekala bych, že Vám tolik záleží na mém blahu. Měla bych se Vám revanšovat.

 

Nikdy jsem nechtěla a ani neplánuji Vás jakkoli urazit. Proto bych ráda věděla, co přesně považujete za zkomoleninu a co je ještě přípustná forma Vašeho jména. Dejte mi, prosím, vědět, abych Vás nějak nepohoršovala. Přidávám pár variant na výběr:

 

Severík, Severáčik, Sefčo, Sevinko, Sevča, Seveňuňu, Snapík, Severínek….

 

Četla jsem Váš seznam několikrát dokola, abych se ujistila, že jste na něj vážně napsal slečnu Láskorádovou. Připouštím, má slušnou postavu a krásné dlouhé vlasy, ale co se skrývá pod nimi, to už nikdo netuší. Možná toužíte hledat bájná stvoření ukrytá v neobjevených zákoutích naší planety. V takovém případě Vám k Vánocům daruji kompas, abyste našel cestu zpět. Hodiny lektvarů bez Vás budou smutné, až budete nocovat pod širým nebem a hledat Strachopudy.

 

K Vašim kandidátům:

1) Draco Malfoy je tak nepřekonatelně galantní, až mě včera málem shodil ze schodů, jak se mě snažil předběhnout. Vyloženě ideální partner - nedožila bych se po jeho boku vysokého věku.

 

2) Terry Bootovi opravdu nelze upřít jistý šarm, ale jen do doby než otevře pusu. Pokud toužíte rozšířit nějaké tajemství, svěřte mu jej. Zaručeně o něm do večera budou mluvit celé Bradavice.

 

3) Zachariáš Smith se dá přirovnat k pomatenému potloukovi. Děkuji, ještě si zdraví a života vážím.

 

4) Dean Thomas je opravdu zajímavá volba. Myslím, že nad ním popřemýšlím.

 

Otázky na Vás, které by mě zajímaly:

Nosíte vždy jen černou?

Nebojíte se sám ve sklepení?

Jaká by měla být Vaše partnerka?

 

 

Běžela dlouhou chodbou, schody brala po dvou, jak jen mohla zaspat? Vzala za kliku a doslova vpadla do učebny, kde panoval až příliš těžký klid. Plánovala si nenápadně zmizet za svým kotlíkem a pustit se do přípravy lektvaru napsaného na tabuli, ale nebylo jí přáno.

„Slečno Weasleyová, můžete předstoupit před třídu?" Ani ho nikde nezaregistrovala, o to větší byl šok, když se vyloupl z tmavého rohu místnosti.

„Omlouvám se," klopila oči k botám, jinak by se začala červenat.

„Prozradíte nám důvod Vašeho pozdního příchodu?" Stál už těsně u ní, až ji obklopila vůně čerstvých bylinek.

Nadechovala se k odpovědi, když ji zarazil. „Nenamáhejte se, stejně nevymyslíte nic dostačujícího."

Pro pár nádechů a dlouhých výdechů ho nenáviděla.

„Tělesný trest by měl být dostatečnou výstrahou pro ostatní," opřel si nohu o stupínek u katedry a naznačil jí, aby se ohnula přes nastavené koleno. „Víte, za co to je, že?" šeptem pronesená slova jí projela, jak tsunami. Pokud se bála, že zčervená, když se mu podívá do očí, nyní už se bát nemusela -  rajče by jí konkurovat nedokázalo. Jediné štěstí, že stál zády ke zbytku třídy a tím ji částečně kryl. V duchu rozmýšlela, zda si má nadávat nebo blahořečit za to, že si vzala sukni a pod ní jedny z nejlepších kalhotek. Ucítila teplou dlaň putovat po zadní straně stehen. Kdyby se nestyděla, slastně by vydechla. První ránu snad ani necítila, převládaly v ní naprosto jiné pocity než bolest. Malé pohlazení pozadí za každým úderem dokázalo vykompenzovat veškeré útrapy světa. Pomalu se mu roztékala v náručí.

 

Ginny zprudka vyskočila na nohy, až se zamotala do závěsu u postele. Při svém akrobatickém kousku se složila před překvapenou Alici.

„Co děláš?" smála se jí, když jí pomáhala na nohy.

„Zlý sen," Ginny byla zadýchanější, než kdyby běžela maraton. „Musím si něco zařídit," vyhrkla, když na sebe v rychlosti naházela první oblečení, co našla - bez ohledu jestli je skutečně její - a vyřítila se z ložnice.

Musí ten zatracený dopis dostat zpět dřív, než si ho přečte. Podobnou scénu by nepřežila.

 

Možnosti: 

1)     Ginny to stihne a napíše nový dopis.

2)      Ginny to nestihne a Severus bude po přečtení zuřit.

3)      Ginny to stihne, ale bude přistižena.

4)      Vaše varianta

14.07.2013 21:32:17
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one