.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Po dlouhé, předlouhé době opět potrápíme Severuse otázkami a Ginny odpověďmi.

Pro všechny, kteří nepřestali čekat a touží si ještě hrát ;-)

Betace se ujala Sara.

 

 

„Máš ještě ten zelený svetr, cos mi minule půjčila?" Ginny věděla, že je její počínání dětinské, ale nedokázala si pomoct.

„Netvrdila jsi mi, že si ho bereš jen z nutnosti?" Alice nechápala kamarádčin náhlý obrat. Když jí zmíněný oděv nabízela naposledy, málem dostala vynadáno za módní nevkus.

Konal se další výlet do Prasinek a to pod bedlivým dozorem Severuse Snapea.  Ginny ho toužila zaujmout, aniž by si skutečně připustila, proč se vlastně tolik snaží.

Odměnou byla bohužel jen rýma, protože se jí nepovedlo správně odhadnout počasí. Sice se zdálo, že profesor před odchodem do vesnice jejím směrem vyslal náznak úsměvu v podobě zvednutého levého koutku, ale taky to klidně mohl být přelud.

 

Pane profesore,

 

trápíte mě. Dokonce i Ron pochopil, že Levandule Brownová je partie hodná leda majitele cukrárny. Jestli jsem se minule zmínila o sladkých choutkách slečny Changové, s Brownovou nemůže soupeřit. Pokud máte tajné zásoby čokolády a dalších cukrových pochutin, jichž se potřebujete v brzké době zbavit, vřele Vám tuto slečnu doporučuji.

Nejsem si jistá, ale opravdu byste snesl oslovení Sevíčku, Sevulínku a podobně; slečna Brownová dokáže znehodnotit každé jméno. To Vaše by si to nezasloužilo.

 

V dnešní době je těžké zavadit o vhodného partnera, proto takový zájem o pana Pottera. I Vy musíte uznat, že by se těžko hledal někdo vhodnější pro… večerní procházky. Pokud ovšem máte jiný názor, ráda si jej vyslechnu.

 

Neodvažuji se tvrdit, že Vás ohromím, ale jistě se najde něco, co by Vás mohlo zajímat. Navrhuji odpověď za odpověď, vždy jednu v dopise.

 

Přeji klidný večer a hezké sny

Vaše věrná studentka.

 

Ginny neočekávala odpověď příliš brzy, o to větší bylo překvapení, když ji ráno při snídaní zastihla sova s dopisem a malým balíčkem. Vše ukryla dříve, než dorazilo slavné trio, aby se vyhnula všetečným dotazům. Vrhla zvědavý pohled k učitelskému stolu, ale nic nevybočovalo z každodenní rutiny.

Večer v posteli rychle rozbalila pergamen.

 

Holka bláznivá,

 

to Vás doma neučili, že se máte za sychravého počasí teple oblékat? Nejraději bych Vám strhl body a přivedl k rozumu nějakým vhodným trestem.

Jistě víte, co s přiloženým lektvarem proti nachlazení - pokud se ve Vás pletu, návod naleznete v učebnici pro druhý ročník, strana 38.

Ještě jednou napíšete -  nebo vyslovíte - jakoukoli zkomoleninu mého jména, přísahám, že Vás přede všemi ohnu přes koleno, a ještě si k tomu zvednu náladu vymýšlením krutého trestu, který Vám následně udělím.

Měla jste pravdu, profesorka Červotočková má opravdu pěkné nohy, ale zbytek bych raději nezmiňoval. O jejím vražedném dechu dokonce profesorským sborem kolují legendy. Nevěřte tomu, že profesor Binns je duch, protože zemřel stářím… Studenti se Merlinžel nedostanou dostatečně blízko, aby si ho taky užili.

 

Najdu Vám bez problémů řadu lepších protějšků, než je pan Potter.

Například: 1. Pan Malfoy - sice by Vás mohlo odradit kolejní zařazení, ale nedají se mu upřít jisté klady.

2. Pan Boot - disponuje větší mozkovou kapacitou než Vámi zvolený jedinec.

3. Pan Smith - jako aktivní hráč Famfrpálu by Vám mohl imponovat.

4. Pan Thomas - abyste měla zastoupeny všechny koleje.

 

Vaše vytrvalost mě fascinuje, ale měla by být odměněna. Ptejte se -  pokud otázku uznám hodnou odpovědi, odpovím.

 

Profesor Snape

 

 

Dnes možnosti jinak.

1. Vymýšlejte otázky pro Severuse ;-)

2. Nebo raději osobní setkání?

3. Budeme pokračovat v drbání kandidátek?

4. Vaše možnost

23.06.2013 22:07:12
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one