.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Milé moje, doufám, že jsem Vás moc neodradila delší prodlevou, ale ani nám čarodejnicím, se bacili nevyhýbají :-D

Další kapitolka po Sařině betaci, za což ji velmi děkuju, míří k Vám.

Tuhle bych chtěla věnovat speciálně Vendi, protože pro mě je prostě Vendi a nedošlo mi, že má i civilní jméno. ;-)

Užij si ji.

 

Severus seděl ve velké síni a jako vždy si u snídaně četl čerstvý výtisk Denního věštce. Hrnek s jeho oblíbeným nápojem pokojně chladnul na dosah ruky.

Na pár okamžiků zvedl pohled od stránek a setkal se s pronikavým pohledem slečny Weasleyové. Pravé obočí mu samo vylétlo k vlasům a koutek se nepatrně zvedl. Dívka ihned zabořila rudé tváře do pergamenu před sebou, když zjistila, že si jejího pozorování všiml. Dovolil si ještě jeden úšklebek a opět se věnoval potištěným stránkám.

 
Tajemný pane profesore,
 
Za těch několik málo dní jsem toho nestihla příliš zjistit. Chráníte si své soukromí opravdu dokonale.
Vím jen, že máte rád silnou černou kávu, a že tuhle libůstku s Vámi slečna Changová nejspíš sdílet nebude. Jednak má raději čaj a pak - cukrem rozhodně nešetří, k tomu si sem tam přidá nějaký ten dortík – za pár let nejspíš neprojde dveřmi.
Opravdu Vás tolik láká exotická krása? Cho je sice rodilá Angličanka, ale její asijské kořeny nejdou přehlédnout.
 
Přiznávám, že jsem špatný detektiv, ale o to možná lepší obchodník. Za náhled do Vašeho soukromí nabízím možnost zjistit něco, co by mohlo zajímat Vás.
 
Spřízněná duše
 
Ginny ráno zažila pořádný šok. Už týden pátrala po vhodném okamžiku, kdy by se mohla plížit za profesorem Snapem a nahlédnout mu do osobního života, jenže on ji vždy nějak záhadně proklouzl. Dnes ji u snídaně navíc přistihl přímo při činu. Hermiona ji pak celou sobotu v Prasinkách musela uklidňovat, že žádný z profesorů není v dohledu.
Právě ležela v posteli a tupě hleděla na baldachýn nad sebou. Přemýšlela.
Nakonec vytáhla několik popsaných pergamenů a po tichém Lumos se do nich začetla. Podle ohmataných okrajů tuto činnost neprováděla poprvé. Na tváři se jí pomalu usadil jemný úsměv.
 
Drahá studentko,
 
Vážně jste čekala, že Vám naservíruji svůj osobní život na zlatém podnose? Jednak zlato nemusím -pokud z něho není vyrobeno náčiní pro lektvar. Pak - jak jste sama poznamenala, si svého soukromí vážím a navíc větší zábava byla Vás nechat tápat. Vaše rádoby nenápadné pokusy o pronásledování mě vskutku pobavily.
Slečna Changová je možná závislá na cukru, profesorka Sinistrová se pro změnu utápí v halucinoidních představách o hvězdičkách, nevyberete si. Nebo spíš já si asi nevyberu…
Vždy je však možnost, že mi někoho zvolíte Vy, pokud to nebudou podobné volby jako doposud, ze kterých jsem měl tak akorát touhu vrhnout se z astronomické věže.
 
Zvažuji Váš obchod, ale stále si nejsem jist, že mi máte co nabídnout. O Vašem pominutí smyslů v podobě neutuchající touhy lapit pana Pottera vím. Vím i o tom, že máte slabost pro ananas a hnědou barvu – osobně bych na Vašem místě upřednostňoval zelenou.
Takže čím mě hodláte ohromit?
Profesor Severus Snape
 
Možnosti:
1. Ginny přiměje Severuse sestavit seznam vhodnějších nápadníků, když podle něj není Potter ten pravý.
2. Severus přijme obchod na výměnu pár intimních drobností ze života
3. Bude se dál pokračovat jen v rozebírání případných partnerek
4. Vaše možnost
25.11.2012 13:03:54
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one