.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Dnes trochu v pozdějším čase, takže spíš večerníček.
Vážně se snažím držet vašich přání, ale ne vždy to asi je podle vašich představ. Posuďte sami.

Ps.: na výprask jsem nezapomněla, když bude příhodná doba... ;-)

Severus pozoroval scénu odehrávající se mu právě před očima se zvláštní směsí pocitů. Naštěstí se nemusel žádným zásahem zabývat. Jak si stihl všimnout, všechnu nepříjemnou práci za něj odvedl zrzavý přívěšek pana Pottera. Sourozenecká hádka rozhodně nešla přeslechnout, zvlášť bylo-li téma pro posluchače zajímavé.

Ačkoli zúčastněné strany nedospěli k žádnému uspokojivému výsledku, pobavili celou Velkou síň. Minimálně jeden výsledek však měla; Potter přestal líbat zem, po které kráčela mladá Changová, a všiml si, že existují i jiná děvčata. Děvčata s temperamentem, protože Changová je sice hezké stvoření, ale celkem bezvýrazné. Jednou z ní bude dobrá manželka, taková co by se hodila na Manor. Možná by se měl Dracovi zmínit.

Severus se zarazil nad svými myšlenkami. Chová se jak stará kuplířka! Až sem ho ta malá liška dostala. Nejspíš pro ni bude muset vymyslet další povedený trest, ale až si vychutná vyvrcholení toho posledního. Zatím neměla nejmenší tušení, co ji ještě čeká.

Tresty pro tuhle rusovlásku vymýšlel celkem rád. Stavěla se k nim jinak než ostatní studenti. Většina si svůj trest odbila a po dalších netoužila, začali se chovat slušně nebo se marně snažili, aby je nepřistihl.

Ona byla jiná. S remcáním si odpykala přidělený díl, ale už se jí v hlavě rodil plán na další nekalost. Její oči ji vždycky prozradily. Jako by prostě vyhledávala příležitosti k tomu být potrestaná.

Jednou za čas se na škole objevil někdo, kdo se s ním pokoušel vyhrát souboj nervů, jen málo kdy našel rovnocenného partnera, přesto tu hru miloval. Mladá Weasleyová byla rozhodně zajímavý protivník, někdy měl pocit, že vyhrává s jasně danou převahou, ale jindy jako by se zamotával do vlastních sítí.

 

Ginny seděla u prostřeného stolu a vztekle nabodávala plátek okurky na vidličku. Všechno se pokazilo, nic se neodehrávalo podle plánu. Už měla Deana doslova omotaného kolem prstu, když se přiřítil její bratr a všechno zkazil. Přede všemi ji obdařil přednáškou, že by se za ni nemusela stydět ani mamka, a když si dovolila oponovat, jednoduše ji překřičel. Ani Harryho podpora nepřinesla žádný výsledek; to se rozhoupal brzy.

Naštěstí Dean nebyl typ kluka, co uteče před běsnícím starším bratrem, takže právě seděl po jejím boku a hledal vhodná konejšivá slova. Ron se může stavět na hlavu, stejně si prosadila svou. Jen si nebyla jistá, zda je to skutečně výhra. Očima střelila k profesorskému stolu, kde se setkala s posměšně zvednutým koutkem tenkých rtů. Překvapivě jí přejel mráz po zádech. Vychutnala si ho do posledního záchvěvu, než si dovolila odchytit jeho pohled. Co jen má ten chlap za lubem?

Pochopila to velmi rychle, kdy při odchodu zjistila, že jí začíná fialovět dlaň. Než si srovnala, co za tím skutečně vězí, poděšeně vykřikla. Bohužel tak nahlas, že se profesorka McGonagallová musela jít přesvědčit, co se její studence přihodilo. Jedinou pohotovostní jednotku, kterou sehnala, znamenal právě profesor Snape.

„Klid, kolegyně, slečna Weasleyová se nám ještě pěkně vybarví. Včera si při svém trestu zapomněla vzít patřičné vybavení, takže se dostala do kontaktu s přísadami, jež jí dodají trochu zdravé barvy. Nemusíte se obávat, nakažlivé to není." Než stihl dokončit svůj proslov, měla Ginny fialovou už celou paži.

Tentokrát z jeho úšklebku nedostala příjemné mražení, spíš chuť vraždit. Jenže pak jí to všechno přišlo k smíchu, skvěle si to vymyslel, ale ještě nevyhrál. Věnovala mu sladký úsměv, poděkovala za diagnózu a chytila překvapeného Deana za ruku, aby je oba odvedla ven.

Profesor posunul jejich hru do vyššího levelu, pak tedy nemůže zůstat pozadu. Celou dobu, co na trávníku před Černým jezerem Dean opěvoval její krásu, ona kula pikle.

 

Možnosti:

1. Severus taky začne s někým randit

2. Severus se postará o rozchod s Deanem

3. Ginny vymyslí odvetu pro Severuse (přijímám nápady)

4. Vaše možnosti

08.09.2013 20:48:39
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one