.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Webgarden se mě rozhodl ignorovat, takže mi nedovolil uskutečnit plán hodit dárek pro Sarah hned po půlnoci. No zasáhla vyšší moc - rozumějte nadin, čímž jí děkuji - a můžu popřát nyní.
Nejedná se sice o Harry Pottera, ale jelikož je to dárek, je mi to jedno ;-)

Drahá Saruško, už někdy od listopadu se připravuju na tvé narozeniny, ladím, piluju a otravuju elu s betací - ano ano speciálně pro tebe se vrhla opět na opravu - za což jí taky jsem moc vděčná. Chudák ještě včera večer trpěla, ale zvládly jsme to. Proto ti můžeme všichni dnes popřát.

Žij svůj život podle svých představ, zůstaň věrná převážně sama sobě, plň si svá přání a hlavně buď stále šťastná.

Krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví a splněných snů.


 

Vánoční zázrak

Tužka se šustěním míhala po papíře zanechávajíc za sebou tmavě šedé črty, místy černé tahy, které společně začínaly dostávat jasné obrysy.

Sarah se kriticky zadívala na své dílo, přimhouřila oči a znovu se pustila do práce.

„Neřekl bych, že se mi to příliš podobá,“ ozvalo se těsně u jejího ucha.  

Leknutím poskočila a jak s ní židle popojela, praštila se Sarah do hlavy o skříň stojící vedle stolku.

S delšími, rovnými a dozadu sčesanými černými vlasy po ramena, s neposedným pramínkem padajícím do čela, oválným protáhlým obličejem a výraznýma světle modrýma očima tu stál přímo vedle ní. Byl to opravdu ten muž, o kterém se jí v noci zdají divoké sny?

Seděla s pusou stále mírně našpulenou, tak jak to občas mívá, když se zabere do uměleckého tvoření, a prohlížela si ho, aniž by uvažovala, jak se k ní vůbec dostal.

„Kdo jsi?“ Odpověď předem znala, její srdce bušící melodii všech sladkobolných filmů dohromady jí to napovědělo.

Podíval se na ni pohledem lékaře pochybujícího o psychickém stavu svého pacienta, poté se elegantně - v jejích očích by elegantně snad i padal do hnoje - otočil a usadil se na gauč proti ní.

„Co ode mě chceš?“ V podstatě věděla, co by zaručeně právě teď chtěla ona, ale netušila, proč sem přišel on.  

„Řekněme, že se mi nelíbí tvůj způsob vyjadřování,“ rozhodil mírně ruce a na tváři se mu usadil úsměv, pro který by ho prosila na kolenou, aby mohla být v jeho společnosti.

Ovládla své rozbouřené emoce a zvednutým obočím mu naznačila, že potřebuje víc informací, aby správně pochopila, kam rozhovor směřuje. Prostě nedokázala přinutit sladkým očekáváním stažené hrdlo, aby vypustilo potřebná slova ven.

„Jednoduše to všechno zlikviduj,“ pronesl o něco ostřeji, ale se stále klidným obličejem, a ukázal směrem k počítači. Stále na něm ještě svítila montáž s Lokim, která posloužila jako předloha pro její dnešní obrázek.

Sarah přimhouřila oči. Kdyby ji Loki alespoň minimálně znal, zpozorněl by. Právě se totiž v jejím mozku začínal rodit nebezpečný nápad kalkulující s právě získanými fakty.

„To nebude problém, ale mám podmínku,“ nasadila naprosto bezelstný výraz, který by všechny její známé postavil do pozoru před tím, co se chystá.

„Chceš smlouvat? Dobrá, co žádáš?“  

Lokimu se právě asi zachtělo pohrát si se smrtelníkem, jinak si jeho souhlasný postoj nedokázala vysvětlit.

„Pusu,“ vyhrkla možná až příliš rychle.

Snažila se skrýt za masku absolutního nezájmu o jeho odpověď. Nabídla mu obchod, zda ho přijme nebo odmítne, ji nerozhodí. Ve skutečnosti jí podbřiškem brázdili motýli na motorkách.

Pousmál se, ale jen na jeden koutek úst.

„To bych mohl obětovat,“ dobíral si ji. Určitě musel poznat, kolik sil vynaložila na sebeovládání.

„Když říkám polibek, myslím pořádný se vším všudy, žádnou přátelskou pusu,“ určovala Sarah pravidla a potřebovala je nastavit pro svůj maximální užitek. Loki se pohodlně opřel, přehodil nohu přes nohu a s úsměvem naslouchal jejímu rozechvělému hlasu.

„Ty vybíráš odměnu,“ jeho do očí bijící dobrá nálada ji podpořila k poslednímu bodu dohody.

„Aby nedošlo k omylu, jeden za každou montáž,“ vytáhla poslední trumf z rukávu a netrpělivě čekala na odezvu.

Začala se na židli nervózně vrtět, mlčel příliš dlouho; modř jeho pohledu Sarah propalovala až na samotné dno duše.

„Plánuješ se líbat na dálku?“ zeptal se Loki zcela nevinně se zvláštním jiskřením v očích.

Vyskočila na nohy tak prudce, až byla překvapená, že si tím pohybem nenatáhla nějaký sval. Rychle se uklidnila, aby nepoznal, jak moc to pro ni znamená. Přešla pomalu k němu, a přestože je dělila jen minimální vzdálenost, v pár krocích mu dokázala sehrát dokonalé divadlo o ladnosti ženského těla.

„Jak mám bohu lží a klamu věřit, že splní, co slíbil?“ zašeptala, když si sedla těsně vedle něj a ruku mu nesměle položila na hruď.

„Pak si svou platbu vyber předem,“ odpověděl jí, než vnořil ruku do dlouhých vlasů a přitáhl si ji ke svým rtům.

Nejprve jemně ochutnával její chuť, hladil svými nabízené rty. Počkal si, dokud se neuvolnila natolik, že mu zvláčněla v náručí, poté vnikl do pootevřených úst jazykem. Lehce se dotkl jejího, který mu šel v ústrety, čímž oběma způsobil drobné elektrizující jiskření roznášející ho žilami. Přitáhl si ji blíž k sobě, že mu skoro ležela na hrudi.

 

Jako ve snách se od něj odtrhla, aby mohla nabrat vzduch do plic. Nikdy by nevěřila, že se sny stanou skutečností, a to takovou, která předčí vše, co doposud zažila.

Sledovala, jak si několika úspornými pohyby upravuje svůj pocuchaný zevnějšek, přeci jen vášnivé polibky od Sarah dokázaly zlikvidovat i božskou dokonalost.

Nakonec musela pod jeho důkladným dozorem vymazat všechnu svou zásobu pokladů z počítače, ale přitom se jí už v hlavě rodily nápady na nové. A pokud za ně opět získá podobnou výhru, postará se, aby byly co nejpropracovanější.
28.10.2015 21:05:03
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one