.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Drahá elu (narozeniny máš až zítra, ale jelikož nevim, kdy budu, vkládám s předstihem ;) ), dnes je jeden z nejvýznačnějších dní v roce. Je to den, kdy ti oficiálně a přede všemi mohu nejen popřát nádherné narozeniny, ale i poděkovat za vše, co pro mě děláš. (Nejen ve psaní).
Do dalších let ti přeju, aby si vždy měla svou rozvernou náladu, všechny nás častovala vtipnými výroky, které umíš splodit jen ty, užívala života, žila naplno, dosáhla svých cílů a vytvořila si nové, splnila si sny a získala další, brala svět s nadhledem a hlavně zůstala skvělým člověkem.

Mám tě moc ráda Chave

Dnes je z tebe velká holka, konečně je ti náct, takže jen pro tebe (povídka má dolní věkovou hranici +18) a ostatní ať si klidně čtou něco jiného...

Ps.: Návez vymýšlela Nadin, takže reklamace na slovensko (nadin děkuju za pomoc při tvorbě, tohohle -jak říkám já- návodu na...)

Bez betace

 

 

Snow Cake

Unaveně za sebou zavřela těžké dubové dveře a vděčna jejich mohutnosti se o ně na pár minut opřela. Boty na vysokém podpatku putovaly každá jiným směrem, jak je ledabyle odhazovala za přesunu ke křeslům. S úlevným oddychnutím se sesunula do jednoho z nich kousek od krbu, kde ji svými teplými prsty hřály zlatavé plameny. Protáhla si ruce a prokřupala ztuhlé prsty, než si uvolnila perleťový knoflíček na halence. Nesnášela, když jí límeček škrtil, ale její povolání psycholožky si žádalo určitý styl oblékání, který zahrnoval i halenku řádně zapnutou kolem krku. Ještě jednou se líně protáhla jako kočka v měkkém pelíšku a vydala se převléknout do něčeho pohodlného.

Cestou do ložnice si na kuchyňském stole všimla malého zmrzlinového dortu. Spěšně se rozhlédla, zda je stále ještě sama, než potichu doběhla blíž a špičkou svého dlouhého prstu s upraveným nehtem objela nadýchaný kopeček šlehačky ozdobený jahodou. S labužnicky přivřenýma očima strčila prst do pusy, aby tu dobrotu ochutnala. Směs vanilky a čokolády se jí příjemně rozplynula na jazyku.

„Zase tajně uždibuješ?“ přestože šeptal, jeho slova pronesená hlubokým sytým barytonem, který ji vždy dováděl na samý okraj blaha, se jí silně zakousla pod kůži.

Otočila se k němu čelem s naprosto nevinným výrazem ve tváři a rukama pro jistotu ukrytýma za zady, kdyby na nich náhodou zůstal ještě kousek sladkého pokušení.

„Mělo to být překvapení na dnešní večer,“ povzdechl si.

Přistoupil těsně k ní a pohled mu ulpěl na tenké rýze po nešetrném zásahu.

„Budu se tvářit ohromně překvapeně,“ oznámila mu spolu s pár promyšlenými až dětsky nevinnými pohledy.

Jedno obočí vylétlo o poznání výš (milovala tuhle jeho hru mimických svalů), zamyšleně si ji prohlížel. Nevěřila mu ani trochu, že její návrh zvažuje.

„Nebo tvé narozeniny oslavíme už teď,“ pošimral ji horkým dechem na uchu, jak se rty přitiskly k lalůčku.

„Myslela jsem, že máte ještě hodinu, pane profesore.“ Zvedla k němu hnědé oči hrající čertovskými ohníčky.

„Ne. Tušil jsem totiž, že nevydržíš čekat.“ Polaskal i druhé ucho ozdobené třpytivou náušnicí.

Začervenala se při myšlence, že zná její slabiny tak dokonale, někdy až příliš dokonale.

„Nádherné narozeniny.“ Vytáhl odkudsi úhledně zabalený balíček, který ji vtiskl do dlaní spolu s jemným polibkem.

„Děkuju,“ špitla, pohledem upřený na ruce cupující balicí papír. „Rozšířené vydaní pravopisného slovníku jazyka českého s přidaným pravopisem pražského a brněnského slangu?“ přečetla překvapeně název zlatavě se lesknoucí na kožené vazbě.

Její protějšek se ale už víc než o diskuzi zajímal o citlivé místečko vzadu na krku kousek nad bělostným límečkem halenky. Ústy pomalu probádával lákavou oblast, čímž jí vytvářel husí kůži snad i na prstech u nohou.

Upustila knihu na stůl, nakloněním hlavy mu umožnila lepší přístup na další vyhledávaná místečka a prsty projíždějícími se v jeho vlasech mu naznačovala, aby nepřestával. Pevně ji objal kolem pasu a přitáhl těsněji k sobě.

Když si dostatečně vychutnal její tolik nabízený krk, uchopil ji do náruče a přenesl do společné ložnice, kde skončila uložená v nadýchaném saténovém povlečení. Madrace se nepatrně prohnula, jak si lehl vedle ní. Chvilku jen hltal pohledem milovanou tvář, než se odhodlal k dalšímu pohybu.

Prsty se skoro nedotýkal kůže zakryté černou punčoškou, když jí hladil dlouhé nohy. Pomalu, skoro líně, se dostal k okraji krátké černé sukně, který začal posunovat výš. Po odhalení krajkového zakončení punčoch, jí věnoval hříšný úsměv. Mohla v jeho očích vyčíst, jak ho zajímavý objev potěšil. V duchu se usmála, ráno když se oblékala, měla ho plnou hlavu a příprava se jí rozhodně vyplatila.

Políbil kůži těsně nad odhalenou krajkou, poté co nechal sukni sklouznout na své místo a přesunul svou pozornost k drobným lesklým knoflíčkům na bílé blůzce. Každý obkreslil prstem, než ho jednoduchým rychlým pohybem rozepnul.

Nesledovala jeho počínání, sama postupně uvolňovala dlouhou řadu černých knoflíků na jeho kabátci. Dlaní polaskal místo od klíční kosti až k pupíku, které už neukrývala látka.

Čerstvě odhalené rameno zasypal letmými polibky, než jí vyprostil štíhlou ruku z rukávu. Pohladil nově objevená místa, až se dostal dlaní na záda.

Elegantním pohybem, kdy se sám překulil na záda a zároveň ji strhl na sebe, přičemž stihl stáhnout i druhý rukáv, takže halenka putovala kamsi k nohám postele. Obkročmo se na něm usadila sukni vyhrnutou vysoko nad kolena. Prameny vlasů uvolněné z drdolu, s kterým si před odchodem do práce hrála snad hodinu, ho zašimraly na krku, když se sklonila, aby ho dlouze políbila.

Křivolakou cestou se hlazením dostal od kotníků, přes lýtka a stehna až na zadeček. Prsty jí přejel po páteři až k háčkům podprsenky, které jednoduše vyhákl a uvolnil, tak poklad který prádlo skrývalo. Potěžkal ňadra v rukách, pohladil napnutou pokožku, palci obkroužil bradavky - spokojen s reakcí na škádlení (častými průzkumy jejího těla už stihl zjistit, co má ráda).

Jeho doteky jí příjemně rozechvívaly, prohýbala se a různě natáčela, aby mu byla blíž a poskytla mu snazší přístup k místům, která toužila po jeho pozornosti. Nehodlala mu zůstat nic dlužna a vracela mu laskání stejnou měrou. Rty zmapovala čelist a krk svého milence. Narovnala se, aby si mohla rozpustit už dost poničený účes.

Vytáhl se za ní do sedu, aby jí byl blíž a ona mu mohla omotat nohy kolem pasu. Stáhla mu rozepnuté oblečení a odhodila ho za sebe. Tiskl se k ní do půl těla nahý a ona ho nehty mírně škrábala na odhalených zádech. Příjemné mručení bylo signálem, že se mu její počínání víc než líbí. Vrhl se na její sladká ústa, která ještě měla příchuť po krému z dortu. Aniž by ji přestal líbat, strhl to poddajné tělo pod sebe. Uvolnil jednu nohu omotanou kolem sebe, aby jí mohl začít okusovat kotník a pokračovat až k vnitřní straně stehna, kde se zastavil o překážející sukni. Začínal s otravným kusem oblečení ztrácet trpělivost. Vytáhl z pouzdra na kalhotách svou hůlku a jednoduchým kouzlem se nepříjemné látky zbavil. Zamyšleně si proutek potěžkal v ruce, obkroužil jeho koncem levé ňadro, ploché bříško a křivku boků, až se se záludným úsměvem pootočil, aby si přivolal z kuchyně mlsným jazýčkem poznamenaný dort.

„To neuděláš,“ sledovala pobaveně jeho počínání.

První krémová hrudka přistála na jejím hrudníku, po ní následovala další na bříško a poslední na koleno. Krém studil na kůži, ale jen do chvíle než ho začaly horké rty likvidovat. Hbitý jazyk jí působil příjemné mučení, z kterého se krátil dech. Po posledním soustu se rozhodla mu dráždění vrátit, vzala jeho dlaň do své a začala mu líně ožužlávat jeden sladce pošpiněný prst po druhém. Dlouze vydechl. Držel se přiměřeně zpátky, ale ona poznala podle prohloubeného dechu a žáru v očích, že jeho ledový klid pomalu roztává. Rozum ztrácel kontrolu, když srdce prostoupené touhou přebíralo vedení. Líbilo se jí, že ho umí dostat do stavu podobných nepříčetnosti, při kterém zahodí veškeré zábrany a ani se nemusela příliš snažit. Samotnou ji to vzrušovalo. Překotně ho zbavila kalhot i boxerek (jak jinak než značky Schwengel), zdržovali se už přespříliš.

Ve stejnou chvíli přišla i ona jeho přičiněním o poslední překážku v jejich spojení. Přisál se na její rty a rukama zabloudil do vlhkého klína. Prohýbala se pod zkušenými doteky, věděl jak ji udělat dobře.

Pocítila, jak ji pomalu vyplňuje, když prsty nahradilo ztopořené přirození. Kousla se do rtu, když s jeho mírnými přírazy stoupalo i její vzrušení. Prsty mu kreslila po zádech složité obrazce. Snažila se kroucením zrychlit dráždivý rytmus, ale on ji dál mučil vláčným tempem. Zabořila hlavu do polštářů a začala tiše rozechvěle sténat. Přidal se k ní svými chraplavými steny. Uvěznila si ho pevně mezi stehny, aby konečně mohla udávat rychlost.

Přejel jí po celé délce paží, než si propletli prsty nad její hlavou. Pod pevně semknutými víčky jí silně jiskřilo. Těsně se k němu přitiskla, aby si společně vychutnali cestu k vrcholu. Pevně ho objímajíc, mu šeptala spoustu nesmyslných slov, jen aby tím uvolnila přetlak. Zvrátila hlavu a v přicházejícím slastném uvolnění vykřikla jeho jméno. Současně s ním dosáhla nebes.

 

Severus se probudil sám v posteli. Nepotřeboval se dlouho rozhlížet, moc dobře věděl, kde svou drahou polovičku najde.

„eli, opět jsi ponocovala?“ Vtiskl jí polibek do vlasů.

„Dostala jsem nápad na novou povídku,“ odpověděla mu nepřítomně s pohledem upřeným na zářící plochu monitoru.

„Zase mě páruješ s tou protivnou Granregovou?“ vzdychl, když si přečetl pár černých řádků, která jeho žena zrovna napsala.

28.10.2015 21:07:29
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one