.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     
Předem upozorňuji, že následující část je výhradně psaná pro Sarah, tím pádem se povídka netýká HP FF.

Saru, přeju ti k svátku, abys tento den a všechny ostatní prožila naplno, jak to umíš jen ty. Aby se ti splnila i neočekávaná přání, abys měla vždy dostatek štěstí a zdraví a hlavně aby ses nikdy nezměnila ;-)

Za odbornou konzultaci bych ráda poděkovala elu, která se nebála prohledat pro mě FB i zavařit si mozkové závity.

Za povzbuzování vděčím nadin.

Za betaci dlužím poděkování Vendi.

Ty všechny se podílely na tom, abys Saru dostala svůj dárek v pořádku a v čas. Pokud najdeš nějaké chyby či nesrovnalosti, nesu za to vinu já, ne ony ;-)

Ještě před dárkem bych ti ráda řekla, že si mě s tou písničkou pěkně naštvala. Pronásleduje mě všude. V rádiu hrají originál snad denně a mě se tím pádem denně v hlavě rozezní tvá oblíbená verze. A když mě samozřejmě při jejím poslechu napadla tahle povídka, začala jsem se uculovat. Mám dojem, že jsem se tím definitivně před lidmi stala nesvéprávnou :-D

Potrestám si tě po svém muhehehe

Hey, I just met you,
And this is crazy,
But I'm from Asgard.
My name is Loki.

 

Slova písničky se linula z reproduktorů, že skoro roztříštila okna, ale Saře to bylo jedno. Tohle byl její den, její oblíbený song a prostě ona rozhodne, co se bude dít.

And all the humans,
Don't obey me,
But I am a god.
So, kneel before me.

 

Přidala ještě trochu hlasitosti a začala se vlnit do rytmu. Dům měla celý pro sebe, takže se nemusela bát, že se před někým shodí - jakoby jí na tom snad záleželo.

Hey, I just met you,
And this is crazy,
But I will kill you,
If you don't praise me.
And I will destroy,
Midgard maybe.
So, get on your knees,
And call me Loki.

Poddala se chytlavé melodii a začala si nahlas zpívat při tanci po pokoji.

„Nepřeháníte to?" slova se probojovala hudbou nasycenýma ušima až do podvědomí, které začalo vysílat do mozku zprávu, že je něco špatně. Někdo tu s ní byl. A podle hlasu někdo, koho by nečekala, ale rozhodně za žádných okolností nevyhodila. Prudce se otočila v polovině pohybu do strany, takže se jí zamotaly nohy a ona se natáhla na zemi jak široká, tak dlouhá. Snažila se navodit dojem, že si vybrala polohu záměrně a naaranžovala tělo na koberci do pozice „Sexy". Možná by to zabralo, kdyby mezi ní a návštěvníkem nestál stůl, přes který na ni nebylo vidět. Rozhodla se vstát a čelit všemu, co do jejího bytu přišlo - přesněji si potvrdit domněnky o totožnosti nečekané návštěvy.

Bytelné boty, štíhlá lýtka, pevná stehna, hm hm hm zajímavé partie, jedna přezka, druhá, třetí - nemohla se mýlit. Očima klouzala po postavě, až se zarazila u zářivě modrých očí. Poznala ten skoro důvěrně známý třpyt, který jí měl naznačit, že se stane obětí. Na druhou stranu ještě se nestala situace, kdy by pro sebe nevytěžila maximum.

Postavila se mu zpříma, podřadnou pozici jednoduše odmítala.

„Co Vás přivádí tentokrát?" prošla kolem, aby zaujala strategické místo na gauči. Přesně na tom samém, kde minule uzavřeli obchod. Sledoval ji, což zalichotilo jejímu ženskému egu.

„To je snad jasné," sedl si naproti. Trochu pochybovala, že konferenční stolek nápor vydrží, ale momentálně se mozek zabíral důležitějšími myšlenkami. Třísky může odklízet později; o samotě.

„Tu písničku jsem ale nevytvořila," opřela se lokty o kolena a upřeně se zahleděla do modrých dálek. Klidně by se v nich utápěla věčně, jenže jí to nedalo a musela provokovat. Když se Loki zlobil, vypadal ohromně sexy. Nejspíš neměla všech pět pohromadě, nebo trpěla zvláštní sebedestruktivní chorobou spojenou s přítomností boha zlomyslností.

„Určitě ji ani nešířila dál," naklonil se i on, mezi ukazováček a palec jemně uvěznil její bradu, aby se mu nevysmekla. Samozřejmě o něčem podobném ani neuvažovala, ale co by se mu s tím chlubila. Pravděpodobně to nejspíš sám tušil.

„To by mě ani nenapadlo," vrátila mu úsměv. Sama si nebyla úplně jistá, na co přesně odpovídá. Uvěznil ji takovým pohledem, že jednoduše nedokázala myslet na nic, než na hebká ústa příliš blízko těm jejím.
Jen pár milimetrů ji dělilo od vytoužené sladké odměny, když se rozhodl vstát. Právě teď by mu do obličeje nejraději hodila první věc, kterou by nahmatala, ale rozhodla se uklidnit. Vztekle bušící srdce musel rozhodně slyšet i na tu vzdálenost, jež je náhle dělila.

„Pak ti rozhodně nebude vadit, když ji zlikviduju." Jednou dobře mířenou ranou by mu setřela ten provokativní úšklebek, ale když si chce hrát, bude mu rozhodně rovnocenným partnerem.

„A to se mě ptáš nebo oznamuješ?" prohlížela si perfektně upravené nehty, jakoby mluvila s obyčejným smrtelníkem. Méně než se smrtelníkem.

„Zahráváš si," dvě silné dlaně jí sevřely ramena a dech ovanul ucho. Nepatrně se zachvěla, a s nízkou teplotou nebo deštěm běsnícím za oknem to nemělo nic společného. Strach tu také nehrál žádnou roli. Odhrnul jí dlouhé blond kadeře na stranu.

Mírně pootočila hlavu, aby ho dostala do zorného pole. Rozhodně i z tohohle úhlu vypadal dobře, to mu nemohla upřít.

Příjemné jiskření jí projelo kůží na krku, až jí postavilo drobné chloupky do pozoru. Netušila, zda ji po šíji přejel rty anebo těsně nad, ale efekt to mělo ohromující. Jenže ona se odmítala v téhle hře stát snadnou kořistí. Nedala na sobě znát, jak moc ji rozdráždil. Když povolil stisk, otočila se k němu a bokem se opřela o opěradlo gauče.

Dlouhé štíhlé prsty, které ji tolik fascinovaly, se zabořily do hustých vlasů a jemně jí naznačily směr. Vytáhl si ji na kolena, aby měl její obličej u svého.

„Rozhodně si zahráváš," zašeptal, než se jejich rty konečně setkaly.

Bral si její ústa s naprostou převahou. Plenil, drancoval a dobýval. On byl pánem situace a dával jí to jasně najevo. Poddala se příliš snadno, ale takovému pokušení se nedalo odolat. Objala ho kolem pasu, potřebovala pevnou oporu. Ještě pár okamžiků a zatočí se jí z té nádhery hlava. Kolena se třásla - brzy vypoví službu.

 

I am a god; that's a fact,
I came through the tesseract,
I destroyed SHIELD in a sec,
And now I'm on my way.

I'd trade my soul just to rule,
A planet with lot's of fools,
Who think that freedom is cool,
And, yeah, I'm on my way.

 

Drobné vibrace roztančily skleněnou desku stolu a známé tony zaplnily místnost.  Sara polekaně uskočila od mužného pevného těla a zmateně se rozhlížela, co se děje.

Vztekle sáhla po telefonu, aby ho vymáčkla, jenže Loki už byl stejně pryč.

 

„Chave, já tě zabiju!" zahřímala podrážděně do sluchátka.

29.06.2013 23:36:02
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one