Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

nadin:
Nesľubujem plný návrat. Možno len také spomínanie na staré krásne časy a vyrovnanie restov. ;-)
.
.
* Drahá Saruško, ráda bych Ti chtěla touto formou poděkovat, že jsi mi vkročila do života. Každý rok si říká, že Ti musím napsat jak vyjimečný okamžik to byl a čím si mě obohatila. Nikdy to nedokážu sestavit tak, aby to vystihlo přesně to, co mám na srdci. Pak si říkám, že to stejně už určitě víš ;-)
Jednou kdesi elu popsala, jak si nás všechny nosí v hlavě na každém kroku. Já se stále přistihávám při podobných myšlenkách. A jsem za to vděčná. Snad Ti tahle malá rychlá splácanina ukáže jak moc ;-)
Přeju Ti k dnešním narozeninám všechno nejlepší. Hodně zdraví, lásky, pohody, klidu a nějakou tu neodbytnou múzu :-)

** Nikdo to nebetoval, protože jsem s posledními úpravami skončila před pár minutami. Snad Ti hrubky moc nepropálí sítnici :-)

*** Jelikož se zde najdou scény nevhodné pro maldistvé, prosím, aby každý mladiství řádně zvážil další čtení.  
Tisíce nadávek prolétlo Sarah hlavou, ale žádná nedokázala vystihnout rozladěnost, která ji přepadla na oblíbené procházce Průhonickým parkem.
V tento celkem teplý podzimní den se rozhodla provést malou exkurzi parku, kde chtěla svým přítelkyním jasně demonstrovat, že přece neexistuje krásnější a romantičtější místo něž zelení zaplavené břehy potoka Botiče. Jenže zrovna dnes baterie jejího mobilu usoudila, že je načase otestovat nervy své majitelky a vypověděla službu. Nebyl by to býval nijak závažný problém, kdyby se během výletu každá zúčastněná osoba nerozeběhla zvěčnit si jiný úsek. Momentálně tedy stála Sarah úplně sama uprostřed malé mýtiny s nefunkčním mobilem a tmou přibližující se každou vteřinou. Toužila do něčeho kopnout, někoho praštit nebo si jinak ulevit ze vzteku. Zkusmo zavolala jméno jedné z kamarádek, zpět se jí ozval jen vzdálený hlas skřivana hledajícího úkryt pro dnešní noc.
Sakra. (nutno podotknout, že skutečná Sarah by použila lehce barvitější výraz, ale nechme to tak…)
Zasunula pro tuto chvíli zbytečný elektronický přístroj do kabelky, kterou si posunula na ruce, aby se lépe nosila. Nechtělo se jí zůstat na jednom místě a prostě čekat kdo si ji vyzvedne, takže se vydala k místu, kde své společnice viděla naposledy.
Tiše si cestou broukala Alone od Celine Dion, když se snažila nezabít v houstnoucím šeru o kořeny stromů a spadané větve.
 
Právě se dostávala k,
„… Till now I always got by on my own
I never really cared until I met you
And now it chills me to the bone…“když se jí za zády ozval pevný sebejistý hlas.
„Neočekával jsem, že na mou návštěvu zapomenete, ale až tak silný zážitek?“ Leknutím málem vyskočila dřív než její tělo samotné.
How do I get you alone…“ dokončila zcela nelogicky rozezpívanou druhou sloku písničky a zároveň se otočila po tom, kdo ji tak vyděsil.
„Nemám v plánu dnes večer trávit sám,“ mladé štíhlé tělo se odlepilo od stromu a sebejistým krokem se dostalo na světlo.
Sarah v prvním momentě pevně stiskla kabelku rozhodnuta použít ji jako zbraň. Kolem dvou kil vážící taška správně nasměrovaná na něčí hlavu může zmařit plány mnoha útočníků.
Jenže její mozek zároveň zpracoval, že hlas je mu povědomí, že ho vlastně velmi dobře zná.
„Loki?“ vydechla nakonec už celkem uvolněně, pokud se nastavení všech nervových zakončení na maximum dá říkat uvolnění. Do podobných stavů se dostávala pokaždé, když se ocitla v jeho těsné blízkosti. Jako by jí tělo dávalo jasně na vědomí svou touhu po jeho dotecích.
Dnes si pro svou návštěvu planety Země zvolil umírněnější oděv. Rozepnutý dlouhý černý kabát lemovaný tmavě zelenou šálou s černým okrajem poodhaloval bílou košili a černé kalhoty.
Právě když si začala vychutnávat pohled, který se jí nabízel, spustil se na jejich hlavy silný déšť. Předpokládala, že tím končí dnešní představení a musí se spokojit jen s krátkým setkáním.
Proklela všechna božstva, na která si vzpomněla, za nepřízeň osudu.
Lokimu se na tváři objevil jeho pověstný úšklebek, když si všiml zklamaného výrazu, co se usídlil Sarah na tváři.
Pomalu, ďábelsky pomalu, si sundal dlouhý kabát a dával si přitom záležet, aby měla Sarah velmi dobrý výhled.
„Pokud se pro něco rozhodnu, dostanu to! A počasí na tom rozhodně nic nezmění!“ oznámil jí těsně před tím, než veškeré její případné protesty umlčel dobyvačnými ústy.
Sarah žádné námitky rozhodně neměla v plánu a to ani tehdy, když ji stáhl červený kabát z ramen.
Spolu s kabátem k zemi putovaly i ostatní momentálně nepotřebné části dámského oblečení jako halenka, kozačky, kalhoty…
Netušila, jak ji dokázal svléknout, aniž by na jediný okamžik přerušil jejich polibek.
Přála si následovat jeho příkladu a zbavit ho veškerého mokrého ošacení. Nechce přece, aby se nastydl.
Dlouhými štíhlými prsty přejela po mokré látce jeho košile, která díky prudkému dešti víc odhalovala, než skrývala. Sarah se odtrhla od žádostivých úst, aby nabrala dech a aby prozkoumala vše, co jí právě nabízí. Nehty mu přejela od boků k břichu a poté nahoru, kde se vrhla na knoflíky. Nemínila ztrácet čas hloupým rozepínáním, či hrou na předehru. Toužila cítit pevné tělo, každý dosažitelný kousek.
Jedním prudkým škubnutím se zbavila bělostné hradby a odkryla tak očím hladkou kůži pod ní. Jazykem obkreslila strukturu prsních svalů. Zuby podráždila obrys klíční kosti. Drobnými dráždivými polibky se dostala zpět k jeho ústům.
Ani Loki nezahálel. Uchopil ji pevně za boky a přitiskl k nejbližšímu stromu v okolí. Její nohy si pevně ovinul kolem pasu. Drsná kůra škrábala na zádech, ale nevadilo jí to. Naopak. Přidalo to další jiskru do stále více se rozhořívajícího ohně vášně.
Rukama sklouzla dolů, kde rozechvělými prsty zápolila se zapínáním kalhot. Ze své pozice jí to nešlo příliš snadno. Nakonec si poradila i se zrádným zipem, který se rozhodl v půlce své cesty zaseknout.
Loki rychle odstranil poslední překážky mezi jejich těly. Vražedně pomalým tempem do ní pronikal, dokud ji svou mužností nenaplnil celou.
Sarah pod intenzitou chvíle zaklonila hlavu. Husté listoví příliš nepropouštělo hustý déšť, který se na ně řinul z mraků, přesto jí několik kapek dopadlo na zavřená víčka. Chladivá krůpěj laskala rozpálenou tvář, zatímco jí Loki svými přírazy v lůně rozpoutával hotové peklo. Z podbřišku jako malé jiskry vystřelovaly drobné impulzy začínajícího orgasmu. Pozvolna se šířily tělem, dokud ji nezahltily celou od konečků prstů až ke kořínkům vlasů. Zaryla mu nehty do kůže, aby získala oporu ve svém střemhlavém letu vesmírem.
Loki ji následoval o několik přírazů později. Dlouhými vlasy mu přikryla nahá záda, když mu unaveně položila hlavu na rameno a pár drobnými polibky zasypala krk.
Bylo to rychlé, jedinečné, neopakovatelné, pomyslela si, než ji postavil zpět na vratké nohy.
Než se stihla rozkoukat, stál před ní opět oblečený ve svém dokonale padnoucím obleku.
„Určitě se ještě setkáme,“ přislíbil a věnoval jí poslední polibek na rozloučenou.
 
Sarah se neobratně nasoukala do poházených svršků. Ještě byla rozlámaná a rozechvěla z prožitého okamžiku, ale musela si pospíšit, protože zaslechla někoho volat její jméno. Nepředpokládala, že se Loki vrátil a hledá ji. On přece vždy přesně věděl, kde je.
Nakonec zjistila, že zoufalé kamarádky proběhaly celý park křížem krážem, aby ji našly a dokonce už uvažovaly, že zavolají policii. Přemýšlely o tom, i když ji našly stát celou neupravenou, zmáčenou a s několika listy ve vlasech. Podařilo se jí přesvědčit je, aby od svého nápadu ustoupily. Nic konkrétního však vysvětlovat nehodlala.
09.02.2015 20:28:09
Chavelierka
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one