.

Vitajte na stránkach plných fantázie a fikcie. A možno aj reality... Vaše, nadin a Chavelierka

Táto stránka sa dnešným dňom stáva iba archívom už napísaných niektorých poviedok. Nič nové sem už nepribudne. Lúči sa s Vami nadin

Poviedky a príspevky od Chavelierky Aktualizované Odkaz na najnovšiu kapitolu
Anketa  stále aktuální Dotaz  Dotaz2
Vánoční příběh  TU 26.12.2016 Kapitola 2
Dárek pro Wixie 28.1.2016 Dárek
 
     

Otázočka

Milí návštěvníci stránek Spero Melior,

 

mám na Vás takový menší skromný soukromý dotaz. Povedlo se mi ukořistit ještě jednu betu, kterou jsem zneužila k opravě „Osudová nemusí být jen jedna", přesněji „Mudlinky".

K pozastavení v přidávání došlo právě tím, že moje standardní beta elu odjela a neměl kdo opravovat. Několik kapitol ještě na skladě mám, tudíž jsem se rozhodla je zveřejnit, když bude zájem. Další bych pak mohla průběžně dopisovat.

Mě by zajímalo, jestli o pokračování této povídky ještě někdo stojí, nebo nemám Soraki zatěžovat? (Já bych jí případně vnutila něco jiného, když už se v blažené nevědomosti nabídla ke spolupráci :-) )

Samozřejmě bych v případě zájmu tuhle povídku už nechala dojet bez zaheslování.

 

Ve zkratce,  

Osudová nemusí být jen jedna" je příběh složený ze tří samostatných povídek, kde Severus Snape vystřídá tři různé partnerky, aby si na konci vybral jednu z nich.

První část je právě zmíněná „Mudlinka". Ta vypráví příběh mudlovské dívky (au postava), která se díky Minervě stane profesorkou v Bradavicích.

Případně nabízím i variantu, že bych „Mudlinku" ukončila jako samostatnou povídku a do dalších dvou se už nepouštěla. Z „Osudové" by se tím pádem z trilogie stala klasická obyčejná kapitolová povídka.

 

Takže je jen na vás, zda ji dáme s Nadin pryč ze stránek, anebo Vám ji dopíšu.

Děkuju za odezvu.

Vaše Chavelierka

16.04.2013 21:01:56
nadin
.oOo.
Alan

Alan

Tieto stránky neboli vytvorené za účelom zisku.
Tvoríme ich pre radosť sebe a všetkým, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre svet fantázie. Všetky postavy, ktoré stvorila J.K.Rowling, si nemienime v žiadnom prípade privlastňovať, patria len a len do jej vlastníctva.
Ach...

Ach...

Dátum založenia stránok - 18.04.2009
2570rjn[1].jpgName
Email
Comment
Or visit this link or this one